← zpět na přehled zpráv

CDP IVORY v rámci jarní kampaně na pelety podporuje kriticky ohrožené sysly

Největší český dodavatel dřevních pelet a briket věnuje z každé prodané tuny 5 korun brněnské zoologické zahradě. Jarní kampaň společnosti CDP IVORY, která odběratelům nabízí palivo za nejnižší ceny, podpoří odchov kriticky ohrožených syslů obecných. Právě ti se letos stali jejími maskoty.

CDP - 1200x628 - Sysel.psd (1)

„Jakmile skončí topná sezona, snižujeme ceny paliva na celoroční minimum. Důvod je zřejmý – na jaře poptávka klesá, ale produkce roste. Pelet i briket je dostatek. Naši zákazníci si proto mohou naplnit sklepy, kotelny a sklady s předstihem. Pokud nedisponují volnými prostorami, uložíme palivo u nás a přivezeme, jakmile ho budou potřebovat,“ vysvětluje jarní kampaň jednatel CDP IVORY Jiří Vrba.

V akci nazvané Kdo syslí, pomáhá, spojuje firma mimořádně výhodnou nabídku dřevních pelet a briket (včetně komfortní dodávky až ke kotli) s podporou záchranného programu sysla obecného. Takzvané „syslení“ totiž v těchto týdnech svým zákazníkům CDP IVORY vřele doporučuje.

„Květen a červen jsou pro doplnění zásob topiva ideální. Nejen kvůli skvělé cenové nabídce, ale také jako způsob, jak si na podzim ušetřit starosti. Aby z našeho jarního syslení měli radost také sympatičtí hlodavci, pošleme z každé prodané tuny 5 korun na Záchranný program sysla obecného v ČR,“ uvádí jednatel.

Kriticky ohrožený druh obratlovce chová za účelem rozmnožení a navrácení do přírody Zoo Brno. Nově vybudované odchovné zařízení je umístěno v přírodním prostředí mimo návštěvnickou trasu. Informace o záchranném projektu lze ale získat na www.zoobrno.cz.

Kromě dobrého pocitu z pomoci české fauně, se toto jaro mohou zákazníci CDP IVORY radovat také z finančních úspor. Kdo si objedná palivo v květnu a červnu, dostane 50% slevu na skladovací poplatek nebo na nákup speciálních ochranných obalů na paletu v případě balených pelet a briket, které umožní palivo skladovat bez problému i venku. Všechny podrobnosti o kampani Kdo syslí, pomáhá, jsou k dispozici na www.cdp.cz.