← zpět na přehled zpráv

CDP IVORY zavádí EET: Komfort ani kvalitu služeb to neovlivní

Společnost CDP IVORY dodávající na český a slovenský trh pelety, brikety a balené uhlí zavádí od března tohoto roku elektronickou evidenci tržeb (EET). Zákazníci tak při úhradě zboží obdrží účtenku s povinnými údaji. Jiné změny klienti největší firmy v ČR dovážející vysoce jakostní topivo nezaznamenají.

CDP - EET - 1200x628

„V souvislosti s novými právními předpisy, zejména zákonem č. 112/2016 Sb., jsme se připojili k elektronické evidenci tržeb. Od 1. března máme povinnost zaslat datovou zprávou údaje o každé evidované tržbě správci daně a zákazníkovi vystavit účtenku s unikátním kódem,“ říká jednatel CDP IVORY Jiří Vrba. Účtenka může být vystavena jak v tištěné podobě, tak zaslána elektronicky (zejména v případě nákupu přes e-shop a platbě převodem).

Pro zákazníky CDP IVORY se podle jednatele nic nemění: „Kvalitu, rozsah i komfort služeb v plné míře zachováváme. Není třeba se obávat jakýchkoli potíží, a to ani při nákupu v našem e-shopu, ani během úhrady objednaného topiva. Nadále bude možné platit převodem nebo přímo řidiči, a to jak kartou, tak hotově.“

V rámci neustálého zvyšování efektivity služeb je firma samozřejmě otevřena zpětné vazbě zákazníků. Jiří Vrba je vybízí, aby se o své zkušenosti s EET podělili prostřednictvím facebookové stránky, v případě nejasností se mohou obrátit přímo na vedení společnosti.

„Doprava pelet, briket a baleného uhlí až ke kotli, pohodlný nákup prostřednictvím uživatelsky vstřícného e-shopu i bonusový program s řadou atraktivních odměn – to vše zůstává. Zavedení elektronické evidence tržeb naše služby ani kvalitu produktů neovlivní,“ dodává jednatel CDP IVORY Jiří Vrba.