← zpět na přehled zpráv

Česká peleta se chystá na veletrh FOR ARCH

ARCH_17_220x133px_vytapeni

Prázdniny začaly, ale my se už těšíme na září, kdy nás každým rokem čeká v Praze mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, který se specializuje rovněž na vytápění. Klastr Česká peleta a jeho členové budou letos v Letňanech vystavovat na rekordní výstavní ploše 500 m2.

Veletrh proběhne od 19. do 23. září 2017. A kde nás tam najdete?  S kolektivní expozicí členů Klastru budeme dominovat v nové topenářské hale číslo 7.

Neexistuje jiné místo, kde byste mohli v jeden den vidět stovku kotlů, kamen a krbů na pelety, dřevo a tuhá paliva. Čeká na vás rozsáhlá přehlídka domácích kotlů a kamen Atmos, OPOP, Rojek, Dakon, Ekoscroll, Haas+Sohn, Verner, Agromechanika, Vollcano, ale také zahraničních modelů značek ETA, Easypell, Domusa, Froling, Hargassner, Hapero, Thermorossi a dalších.

Stánek Klastru Česká peleta je místo, kde budete moci udělat dobré a zodpovědné rozhodnutí o změně vytápění ve vašem domě. Poradíme vám, podle čeho vybírat kotel, jak využít kotlíkové dotace, jak si postavit kotelnu a zásobník a nakonec také budete mít příležitost vybrat si svého dodavatele pelet, který vám přiveze palivo až do domu. Neváhejte a využijte unikátní příležitosti konzultovat své životní rozhodnutí s odborníky.

Již nyní připravujeme na festival FOR ARCH taky nové vydání našeho časopisu Komfortní teplíčko, kde tentokrát najdete například rozhovor s českým hercem Jarmilem Škvrnou, dočtete se vše o kotlíkových dotacích a navíc zjistíte, kde všude se už v České republice topí dřevěnými peletami. Těšíme se na vás!

stánek-česká-peleta