← zpět na přehled zpráv

Komín a krb jedním tahem

Schiedel KINGFIRE v novém designu

Krbový modul pro komfortní bydlení s energetickou efektivitou

Schiedel KINGFIRE je prefabrikovaný modul, jehož srdcem je integrovaná krbová vložka s výkonem 3-7 kW, provozovaná jako nezávislá na přístupu okolního vzduchu. Modul je dodáván v několika variantách. Moderní řešení, design a případné následné úpravy modulu odpovídají náročným požadavkům projektantů, architektů i zákazníků pro použití modulu Schiedel KINGFIRE také v moderních nízkoenergetických i pasivních domech. Jedná se o konstrukčně unikátní řešení, které sdružuje spotřebič a komín do jednoho celku, samozřejmostí je rovněž integrace přívodu spalovacího vzduchu.

Prémiová kvalita a variabilita

Pokročilé technologie zajišťují nejen správné spalování, ale všechny díly a součásti jsou navrženy a vyrobeny tak, aby splňovaly nejpřísnější požadavky na funkci, obsluhu i celkový vzhled. Kromě vlastních užitných vlastností se modul ve všech variantách vyznačuje osobitými designovými prvky a získal proto řadu prestižních ocenění jako Red Dot Design Award 2016, PLUS X Award a další. Modul Schiedel KINGFIRE je již v základním provedení dodáván jako vzhledově nadstandardní výrobek. Systémové keramické doplňky dotvoří dokonalý finální vzhled v každém moderním interiéru. A samozřejmě stále nabízí dostatečný prostor pro vlastní kreativitu.

Úspora místa v dispozici bytu

Vlastní modul zabírá pouze 0,3 m2 a tím ušetří drahou podlahovou plochu pro jiné účely. Vlastní modul Schiedel KINGFIRE má půdorysné rozměry pouze 550 x 550 mm.

Více informací na stránkách www.schiedel.cz

krb