← zpět na přehled zpráv

Nová peletová kamna a peletový kotel COLA

Italská firma COLA byla založena v roce 1963 jako kovozpracující společnost pro výrobu topných systémů. Od počátku se zaměřovala na využití dřevních paliv a pelet v kombinaci s designovým provedením pro použití v interiérech.

Výrobky firmy COLA, zastupované v České republice jsou v roce 2017 obohaceny o několik novinek:

Peletová kamna ELEGANTermetica

Kamna ELEGANTermetica mají vzduchotěsnou spalovací komoru s dvojitými dveřmi. Jsou vybavena vyjímatelným kontejnerem na popel, třemi tangenciálními ventilátory a regulací s dotykovým ovládáním. Kamna pracují o jmenovitém výkonu 8 kW, rozměry peletových kamen jsou 1211 x 540 x 574 mm.

Peletová kamna ELEGANTermetica

Peletová kamna Klean

Také tato kamna o výkonu 8 kW jsou vybavena vyjímatelným kontejnerem na popel, třemi tangenciálními ventilátory a regulací s dotykovým ovládáním. Povrch je volitelný v provedení lakovaná ocel nebo keramika. Rozměry jsou 1010 x 502 x 502 mm.

Peletová kamna Klean

Peletová kamna AFRODITE

Kamna na spalování pelet AFRODITE mají přední keramický panel a komínový vývod volitelně na zadní nebo horní straně. Jsou vybavena odstředivým ventilátorem a regulací s dotykovým displejem. Součástí je vyjímatelný kontejner na popel. Kamna o výkonu 11 kW mají rozměry 1049 x 1049,5 x 290 mm.

Peletová kamna AFRODITE

Peletový kotel SOLAR PLUS

Teplovodní kotel na dřevní pelety SOLAR PLUS s integrovaným ohřívačem TUV o objemu 250 litrů je vyráběn ve výkonech 23 a 29 kW. Může být provozován samostatně jako hlavní zdroj vytápění nebo je současně připraven na propojení se solárním systémem nebo tepelným čerpadlem. Rozměry kotle jsou 1300 x 1300 x 700 mm.

Peletový kotel SOLAR PLUS