← zpět na přehled zpráv

Přijedete na For Arch? Máme pro vás lístky

Největší veletrh o vytápění v ČR: FOR ARCH 2017 proběhne v pražských Letňanech od 19. do 23. září. Naše kotle a kamna, pelety a brikety najdete v nové topenářské hale číslo 7. Společná výstavní plocha členů České pelety nepůjde přehlédnout, letos zabereme rekordních 500 m2. Ukážeme vám tam všechno, co stojí za vidění na českém trhu s komfortním vytápěním.

KT č.7_obálka_20170822_FINAL_1. strana_ZMENŠENÝČlenové národní asociace Klastr Česká peleta budou na zářijovém veletrhu FOR ARCH 2017 vystavovat asi 100 kotlů nebo kamen a krbů na pelety, dřevo a tuhá paliva. Neexistuje jiné místo, kde byste mohli v jeden den vidět takovou přehlídku nejnovějších kotlů, kamen a krbů na pelety, dřevo a tuhá paliva.

K vidění bude přehlídka domácích kotlů a kamen značek Atmos, OPOP, Rojek, Dakon, Ekoscroll, Haas+Sohn, Verner, Agromechanika, Vollcano, ale také zahraničních modelů značek ETA, Easypell, Domusa Teknik, Froling, Hargassner, Hapero, Thermorossi a dalších.

Pro návštěvníky máme nové vydání našeho časopisu Komfortní teplíčko, kde tentokrát najdete například rozhovor s českým hercem Jarmilem Škvrnou, dočtete se vše o kotlíkových dotacích a navíc zjistíte, kde všude se už v České republice topí dřevěnými peletami.

LÍSTKY ZDARMA

Chcete-li se přijít podívat, informovat se nebo si rovnou vybrat kotel, máme pro vás vstupenku zdarma.  Podmínka je jenom jedna: musíte se přátelit s Tetou Peletou. Že nevíte, co to znamená? Potom jděte na náš facebook Přátelé Tety Pelety a staňte se fanouškem komfortního a zdravého vytápění. Získáte nejen vstupenku, ale taky pravidelnou dávku zajímavých informací. Noví i věrní fanoučci Tety Pelety napíšou do zpráv žádost o vstupenky a svůj e-mail, kam vám lístek pošleme. Sdílejte tuto nabídku se svými přáteli, protože můžete ušetřit 150 Kč.

Kde se stanu fanouškem? -> zde na tomto odkazu

FOR_ARCH_2017_clanek

stánek česká peleta