← zpět na přehled členů
eco flame

Adresa

ecoFlame
Roháčkova 13/126
617 00 Brno
IČ: 61444910
DIČ: CZ6503220097

Kontakt

Michal Nejezchleb
telefon: +420 774 368 842
e-mail: info@ecoflame.cz

Web

http://www.ecoflame.cz

ecoFlame

Slovo ředitele Michala Nejezchleba

Naše krbová kamna na pelety umožňují tak vysoký stupeň automatizace, že vaší starostí bude jen naplnit zásobník. Představte si, že odpočíváte v křesle, pocítíte chlad, natáhnete ruku po dálkovém ovladači – cvak a v kamnech se rozhoří oheň. Nebo přijíždíte na chalupu, pošlete SMS zprávu, a než dorazíte, je příjemně vyhřáto. To všechno vám dokážeme nabídnout.

Z činnosti společnosti ecoFlame

  • Naše firma se specializuje už 5 let na peletové vytápění v interiéru. Z hlediska naší nabídky uspokojíme i toho nejnáročnějšího zákazníka v oblasti designu tím, že nabízíme krbová kamna na pelety ocelová, kachlová nebo skleněná v různých barevných variantách, která se stanou ozdobou Vašeho obývacího pokoje.  
  • Instalujeme, seřizujeme a uvádíme do provozu klasická peletová kamna pro jednu místnost, ale i teplovzdušná peletová kamna pro vytápění tří místnosti. V nabídce máme i peletová kamna s výměníkem pro vytápění rodinných domů a ohřev teplé užitkové vody. V podstatě tyto kamna fungují stejně jako klasický kotel na pelety s tou výhodou, že zákazník získá živý oheň v obývacím pokoji bez úniků koře a prachu do místnosti.
  • V naší nabídce nechybí standardní peletové kotle,gril na pelety a taktéž krbové vložky na pelety, nebo i krbové vložky na pelety i dřevo jak teplovzdušné tak s výměníkem. Je jen na Vás jaký zvolíte typ obestavby krbu.
  • Poměrně jedinečná je nabídka krbových kamen, sporáků a celých tradičních kuchyní, v nichž si také komfortně uvaříte nebo upečete.
  • Naše firma přistupuje k instalaci a seřízení kamen a krbů profesionálně a používá tu nejmodernější techniku a dodržuje při instalaci stanovené normy a předpisy. Naši technici používají diagnostické přístroje TESTO pro optimální seřízení spalování pelet v našich kamnech a krbech. Výsledkem je kvalitní instalace peletových kamen nebo krbů a profesionální seřízení těchto produktů. V konečném důsledku toto seřízení přinese zákazníkům vyšší úsporu za vytápění peletami.