← zpět na přehled členů
EcoTec

Adresa

Ekotherm – servis
Josef Janeček
Horova 932/8
Liberec
460 01

Kontakt

telefon: +420 482 710 712
mobil: +420 777 119 732
e-mail: info@ekotherm-servis.cz

Web

http://www.ekotherm-servis.cz

Ekotherm servis – Josef Janeček

Slovo majitele Josefa Janečka

Peletové kotelny doporučujeme, především protože náklady na vytápění peletami jsou podstatně nižší než u jiných paliv a přitom míra komfortu je díky automatickým kotlům srovnatelná s plynem nebo elektřinou. V porovnání s uhelnými kotli navíc ty peletové produkují významně méně emisí. A výrobci pelet jsou už dnes u nás v každém kraji či okrese.

Z činnosti společnosti Ekotherm

  • Prodáváme kotle na spalování pelet EcoTec, Focus a Arimax pro spalování pelet a dalších ekologických paliv. Výkony kotlů začínají od 20 kW.
  • V nabídce našich kotlů na pelety máme kotle, které umožňují i spalování kusového dřeva, štěpky nebo kombinaci se solárními panely. Naše kotle mají vysokou účinnost a jsou určeny pro ty, kteří neplánují trávit svůj čas v kotelně.
  • Prodáváme hořáky BioLine. Nabídka začíná u ve Švédsku nejprodávanějšího BioLine 20 a 25, který je určen pro vytápění rodinných domků a vil. Je stejně velký jako moderní olejový nebo plynový hořák a lze ho namontovat do většiny stávajících kotlů na pevná paliva. V nabídce jsou hořáky až po výkon 300 kW.
  • Díky dlouholetým zkušenostem našich švédských partnerů nabízíme zařízení špičkové kvality a profesionální servis.