← zpět na přehled členů
final_logo

Adresa

Bio Czech Energy s.r.o.
Maloobchod ePelety.cz
Koterovská 33
326 00 Plzeň-Slovany

IČ: 29017572
DIČ: CZ29017572

Kontakt

Martina Matějovská
e-mail: info@epelety.cz
telefon: +420 736 152 326

www.stabile-kominy.cz

www.thermorossi-plzen.cz

Web

http://www.epelety.cz

ePelety.cz

Slovo jednatele Michala Bidaše

Zakládáme si na tom, že fungujeme v rodinném kolektivu. U nás prodejem vše začíná. Zajišťujeme celou realizaci, aby měl zákazník komfort, který si zaslouží. Naše kamna na pelety jsou výjimečná svým nadčasovým designem a italskou elegancí. V peletovém vytápění vidíme budoucnost, proto chceme tento způsob vytápění podpořit.

Z činnosti společnosti ePelety.cz

  • Maloobchod ePelety.cz vznik v roce 2010, zaštiťuje ho společnost Bio Czech Energy s.r.o., kde hlavní oblastí podnikání byla výroba pelet pro energetické využití.
  • V roce 2013 jsme se stali importérem peletových kotlů a kamen italské značky Calux, v roce 2014 jsme se stali importérem značky Thermorossi. Spolupracujeme s mnoha prodejci, díky nimž budujeme síť prodejen a servisních míst po celé ČR.
  • Nově jsme do našeho portfolia zahrnuli komíny a komínové systémy značky Stabile, tuto značku zastupujeme pro Českou republiku.
  • Náš sortiment zahrnuje horkovzdušná kamna, horkovzdušná kamna s rozvodem teplého vzduchu, interiérové kotle, stacionární kotle s možností externích zásobníků, akumulační nádrže, komínové systémy, kouřovody a doplňkový sortiment.
  • Dále provozujeme sklad s peletami, aby naši zákazníci vždy věděli, na koho se mohou obrátit, při nákupu certifikovaného paliva.