← zpět na přehled členů
Tulikivi_kivi_RGB

ADRESA

LUONTO s.r.o.
Studio finských krbů Tulikivi
Anglická 388/1
120 00 Praha 2
IČ: 27438295
DIČ: CZ27438295

KONTAKT

Alena Trojanová
obchodní zástupce
e-mail: studio@tulikivi.cz
telefon: +420 226 208 228

Web

http://www.tulikivi.cz

Tulikivi Oyj

Slovo generálního ředitele Heikkiho Vauhkonena

„Hodnota energií v dnešní době sice kolísá, to nejcennější jsme však v Tulikivi do svých kamen položili už na začátku; základní kámen z “domácího” mastku se osvědčil jako nejlepší materiál pro akumulaci a postupné uvolňování sálavého tepla, který společně s inovativní technologií tvoří efektivní a ekologické vytápění, nezávisle na jiných zdrojích energie. Jsme firmou, které záleží na budoucnosti, ve všech našich výrobních procesech minimalizujeme dopad na životní prostředí.“

Z činnosti společnosti Luonto s.r.o.

Jsme hrdí, že jsme výhradním zástupcem celosvětového lídra ve výrobě akumulačních krbových kamen na dřevo a pelety značky Tulikivi. Akumulační krbová kamna Tulikivi ohřívají dům zdravým sálavým teplem po dobu až 48 hod po skončení topení, ekologicky a nezávislé na jiných zdrojích energie. Zároveň generují tepelnou energii s minimálními náklady za kWh. Vyráběná kamna jsou atestována dle evropské normy EN 15250 a splňují požadavky na ECODESIGN.

Náš sortiment zahrnuje přes tisíc různých modelů pro klasické rodinné domy, pasivní domy a rekreační objekty. Do vybrané skupiny krbových kamen lze integrovat produkty řady Tulikivi Green: systém pro vytápění peletami, teplovodní výměník W10, externí přívod vzduchu, které zvyšují efektivitu užití. Tulikivi dále nabízí saunová kamna na dřevo, obklady a dlažby z mastku.

Rádi Vás přivítáme v našem studiu a poradíme Vám v příjemném prostředí finských krbů Tulikivi.