Videa

Peletový kotel EkoScroll a kotlíkové dotace

Peletový kotel EkoScroll v pořadu Polopatě. Jaké použít pelety a kolik získáme z kotlíkové dotace.

Jak vybrat kotel z kotlíkových dotací 2017

Pomocník při výběru kotle z kotlíkových dotací. Průvodce dotacemi pro peletové kotle, kotle na dřevo a automatické kotle na uhlí a pelety.

Jak vybrat kotel v kotlíkové dotaci

Kotlíkové dotace nabízejí desítky modelů peletových kotlů s dotací až 127.500,- Kč. Neváhejte a vybírejte. Přinášíme návod, jak kotle správně vybrat.

Výroba dřevních briket, výroba dřevních pelet

Jak se vyrábějí a balí dřevní brikety, výroba a automatizace dřevních pelet, lisování, prosévání, balení pelet do sáčků.

Automatický kotel na pelety

Automatický kotel na pelety v rodinném domě v plné výbavě v provedení s celosezónním zásobníkem pelet, akumulační nádrží, automatickým čištěním výměníku a automatickým odpopelněním.

Jak se balí a skládají pelety ve výrobně

Moderní výrobny pelet jsou plně automatizované systémy. Výrobní linka pelety přesně naváží do 15kg sáčků, bezpečně uzavře a robotická ruka tyto sáčky narovná na paletu. Ta se potom zabezpečí fólií a je připravena k dopravě k zákazníkovi.

Jak vybrat kotel na pelety?

Pro portál TZB-info jsme připravili krátkou exkurzi mezi české výrobce kotlů na dřevo a pelety včetně ukázky interiérových kamen na dřevěné pelety ze zahraničí.

Pelety: dodávka cisternou

Jak funguje moderní nakládka a dodávka dřevěných pelet, komfortní doprava pelet k zákazníkovi cisternou.

Peletové kotle na výstavě Moderní vytápění 2013

Kotle na pelety, jejich funkce a systémy vytápění. Představujeme galerii peletových kotlů z velkoplošného stánku Klastru Česká peleta na veletrhu Moderní vytápění 2013.

Peletová kamna COLA

Instalace a funkce kamen na pelety, výhody peletového vytápění, volba peletových kamen pro určité velikosti bytů a domů.