Videa

Jak vybrat kotel z kotlíkových dotací 2017

Pomocník při výběru kotle z kotlíkových dotací. Průvodce dotacemi pro peletové kotle, kotle na dřevo a automatické kotle na uhlí a pelety.

Jak vybrat kotel v kotlíkové dotaci

Kotlíkové dotace nabízejí desítky modelů peletových kotlů s dotací až 127.500,- Kč. Neváhejte a vybírejte. Přinášíme návod, jak kotle správně vybrat.

Výroba dřevních briket, výroba dřevních pelet

Jak se vyrábějí a balí dřevní brikety, výroba a automatizace dřevních pelet, lisování, prosévání, balení pelet do sáčků.

Automatický kotel na pelety

Automatický kotel na pelety v rodinném domě v plné výbavě v provedení s celosezónním zásobníkem pelet, akumulační nádrží, automatickým čištěním výměníku a automatickým odpopelněním.

Jak se balí a skládají pelety ve výrobně

Moderní výrobny pelet jsou plně automatizované systémy. Výrobní linka pelety přesně naváží do 15kg sáčků, bezpečně uzavře a robotická ruka tyto sáčky narovná na paletu. Ta se potom zabezpečí fólií a je připravena k dopravě k zákazníkovi.

Jak vybrat kotel na pelety?

Pro portál TZB-info jsme připravili krátkou exkurzi mezi české výrobce kotlů na dřevo a pelety včetně ukázky interiérových kamen na dřevěné pelety ze zahraničí.

Pelety: dodávka cisternou

Jak funguje moderní nakládka a dodávka dřevěných pelet, komfortní doprava pelet k zákazníkovi cisternou.

Peletové kotle na výstavě Moderní vytápění 2013

Kotle na pelety, jejich funkce a systémy vytápění. Představujeme galerii peletových kotlů z velkoplošného stánku Klastru Česká peleta na veletrhu Moderní vytápění 2013.

Peletová kamna COLA

Instalace a funkce kamen na pelety, výhody peletového vytápění, volba peletových kamen pro určité velikosti bytů a domů.

Model zásobování rodinného domu peletami

Představení modelu zásobování rodinného domu dřevními peletami na veletrhu FOR ARCH 2012. Model byl vystaven na veletržním stánku Klastru Česká peleta. Na kameru hovoří Vladimír Stupavský.