← zpět na přehled zpráv

Blíží se ForArch 2018. Napište si o vstupenky zdarma

Největší stavební veletrh v České republice se letos koná v pražských Letňanech od 18. do 22. září 2018. Klastr Česká peleta chystá tradičně velkou společnou expozici v hale číslo 7.  Vstupenky na veletrh máme pro vás zdarma, napište si o ně!

S výběrem kotle nebo kamen na pelety, brikety a dřevo vám pomůžeme na veletrhu ForArch. Na stánku národní asociace Klastr Česká peleta vám ukážeme všechno, co stojí za vidění na českém trhu s komfortním vytápěním. Letos poprvé pro vás na stánku otevíráme také Poradenské centrum vytápění. V pátek 21. září se navíc chystá Den vytápění, jehož součástí bude i odborný program, včetně přednášky Vladimíra Stupavského. Předseda Klastru Česká peleta vás seznámí s posledním vývojem na světových trzích s dřevními peletami a prozradí plány na další rozvoj domácího peletového byznysu.

Přijďte si pro Komfortní teplíčko

Na stánku Klastru Česká peleta bude k dostání zdarma nové číslo časopisu Komfortní teplíčko, který vychází vždy jednou ročně u příležitosti veletrhu ForArch. Tentokrát přinášíme rozhovor s herečkou Klárou Issovou, ale také se starostou Vladimírem Buřtem o tom, jak vede Horní Jiřetín od uhlí k dřevním peletám. Podíváme se do Krkonoš do Martinovy boudy, kterou vytápějí také dřevní pelety, a poradíme vám, jakých chyb se vyvarovat při žádosti o kotlíkové dotace.

Napište si o lístky zdarma

Chcete-li se přijít podívat, informovat se nebo rovnou vybrat kotel, máme pro vás vstupenku zdarma.  Podmínka je jedna: musíte se přátelit s Tetou Peletou. Jděte na náš facebook Přátelé Tety Pelety a staňte se fanouškem komfortního a zdravého vytápění. Získáte nejen vstupenku, ale taky pravidelnou dávku zajímavých informací. Noví i věrní fanoučci Tety Pelety napíšou do zpráv žádost o vstupenky a svůj e-mail, kam lístek zašleme. Sdílejte tuto nabídku se svými přáteli, protože můžete ušetřit 150 Kč.

Kde se stanu fanouškem? -> zde na tomto odkazu

Stánek Klastru Česká peleta na veletrhu ForArch