← zpět na přehled zpráv

Evropská konference o peletách 2019 / Wels, Rakousko

Největší celosvětová událost ve světě pelet se tento rok opět chystá v Rakousku. Evropská konference o peletách se letos koná ve dnech 27. – 28. února ve Welsu. Klastr Česká peleta je organizačním partnerem této prestižní akce, a tak vám představujeme letošní program a zveme vás k účasti.

Posilování role pelet v globální energetické tranzici – to je motto letošního ročníku Evropské konference o peletách. I letos proběhne v rakouském Welsu v rámci Světových dnů udržitelné energie. Každým rokem se konference účastní 450 expertů (podnikatelů, politiků i výzkumníků) z padesáti zemí celého světa. Není lepší příležitost ke sledování aktuálních trendů v rámci celého peletového odvětví ani k navázání potřebných kontaktů ke spolupráci, než je práve konference ve Welsu.

Za dva dny se letos stihne úctyhodně široký program. Každoročně zahrnuje sérii přednášek a diskuzí, které se týkají nejnovějších zpráv o trzích, technologiích i politikách v jednotlivých zemích. Součástí programu je také celý den věnovaný prohlídkám ukázkových instalací, paliv, vybavení a technologií. Letos je novinkou “panel lídrů” na téma “Jak posílit roli pelet v globální energetické tranzici”, přehlídka inovací v oboru pelet, sekce “Co dál s peletami?” a technický workshop o čistém spalování.

Podívejte se na celý program letošní Evropské konference o peletách.