← zpět na přehled zpráv

FOR THERM doplní veletrhy FOR PASIV 2020. Přijďte na peletové kotle

Tradiční souběh veletrhů FOR PASIV, který v únoru 2019 zaznamenal rekordní úspěch, rozšíří veletržní nováček rovněž související s nízkoenergetickými stavbami a dotačními tituly – FOR THERM. Nový veletrh představí poprvé široké veřejnosti informace, novinky i trendy z oblasti krbů, kamen a kotlů. Premiérový koncept souběhu se koná ve dnech 6. až 8. února 2020 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Vzhledem k rekordnímu zájmu o veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD, které loni přilákaly do Letňan více než 25 000 návštěvníků, se rozhodli organizátoři rozšířit souběh o třetí segment. Informace i produkty, které mohou návštěvníci v Letňanech získat, se tak významně rozšíří. Představeny budou trendy designu krbů, kamen a vytápění pomocí kotlů, které dodržují přísné evropské emisní normy, a především se zaměřují na vytápění ekologickým palivem, včetně dřevních pelet. Nebude chybět řada novinek a nejširší výběr od prestižních výrobců, dovozců a prodejců.

Pelety nesmí chybět

Klastr Česká peleta je partnerem veletrhu FOR THERM a připravuje obří výstavní expozici, která zabere sto metrů čtverečních výstavní plochy. Vystavovat budou členové klastru Biomac, Hostomský, OPOP, Timco + ÖkoFEN, MutiBio a DUFA kamna.

Nabídka pelet, briket a dřeva. A co na to kůrovec?

Kromě výstavních expozic nabídne FOR THERM ve spolupráci s partnery také bohatý doprovodný program plný přednášek, odborných seminářů, workshopů, konferencí a soutěží. Mezi přednášejícími bude taky Vladimír Stupavský z Klastru Česká peleta. Přednáška na téma “Nabídka pelet, briket a dřeva. A co na to kůrovec?” se koná ve čtvrtek 6. února 2020 v hale 5 (přednáškový sál 7). Ke vstupu postačí lístek na veletrh.

Vstupenky zdarma

Nabízíme vstupenky na FOR THERM pro fanoušky Klastru Česká peleta zdarma. Vpravo na této stránce vidíte banner „Přátelé Tety Pelety“, stačí kliknout na „To se mi líbí“ (nebo se podívejte rovnou na Facebook). O lístky nám napište na klastr@ceska-peleta.cz nebo do zprávy přes Facebook. Akce platí pro staré i nové přátele Tety Pelety.

Krby, kotle, kamna, krbové vložky a příslušenství

„Krby, kamna i kotle mají své místo v dotačních titulech, ale také úzce souvisejí s novými trendy stavebnictví. Jsou ideálním doplňkem již tradiční kombinace zmiňovaných akcí, které se zabývají nízkoenergetickými, pasivními, nulovými stavbami a dřevostavbami. Veletrh FOR THERM bude rozčleněn do tří oborů: kotle, dále kamna, krby, krbové vložky a příslušenství krbů a kamen. Akce také představí návštěvníkům z řad laiků klíčové informace, rady i novinky z oblasti vytápění tuhými palivy a biomasou,“ řekl Matěj Chvojka, ředitel OT stavebnictví společnosti ABF, a.s.

Více na: www.for-therm.cz