← zpět na přehled zpráv

Klastr zve na veletrh FOR ARCH. Napište si o vstupenky zdarma

Největší stavební veletrh v České republice se letos koná v pražských Letňanech od 17. do 21. září 2019. Klastr Česká peleta chystá tradičně velkou společnou expozici, tentokrát bude společně vystavovat deset našich členů.  Vstupenky na veletrh máme pro vás zdarma, napište si o ně!

Veletrh je příležitost pro ty, kteří chystají novostavbu, plánují rekonstrukci nebo budou měnit zdroj tepla – tady si mohou srovnat nabídku dodavatelů pelet i výrobců kotlů, konzultovat svou situaci s výrobci i nezávislými odborníky a zvolit nejvhodnější variantu pro svůj dům.

Na stánku národní asociace Klastr Česká peleta vám ukážeme všechno, co stojí za vidění na českém trhu s komfortním vytápěním. Svoje certifikované pelety a brikety, ale taky nejlepší modely kotlů, kamen, krbů i sporáků na pelety vystaví na společném stánku dvacítka členů Klastru.

Přijďte si pro Komfortní teplíčko

Na stánku Klastru bude k dostání zdarma nové číslo časopisu Komfortní teplíčko, který vychází vždy jednou ročně u příležitosti veletrhu FORARCH.

Letos jsme vyzpovídali fotbalovou legendu Antonína Panenku a výškaře Tomáše Janků. Zblízka se podíváme na velké téma letošního roku – kůrovcovou kalamitu. Od výrobců pelet se dozvíte, jaké změny přinese kůrovec do odvětví peletového vytápění. Navíc vám poradíme, jak si vybrat kotel, jak vybudovat peletovou kotelnu i jak zvolit dodavatele paliva.

Napište si o lístky zdarma

Chcete-li se přijít podívat, informovat se nebo rovnou vybrat kotel, máme pro vás vstupenku zdarma.  Podmínka je jedna: musíte se přátelit s Tetou Peletou. Jděte na náš facebook Přátelé Tety Pelety a staňte se fanouškem komfortního a zdravého vytápění. Přihlásite se můžete i k odběru našeho zpravodaje. Získáte nejen vstupenku, ale taky pravidelnou dávku zajímavých informací.

Noví i věrní fanoučci Tety Pelety napíšou žádost o vstupenky do zpráv na FB nebo na e-mail klastr@ceska-peleta.cz. Sdílejte tuto nabídku se svými přáteli, protože můžete ušetřit 150 Kč.

Kde se stanu fanouškem? -> zde na tomto odkazu

Stánek Klastru Česká peleta na veletrhu FORARCH