← zpět na přehled zpráv

Krby Pinc představují technologii Maestro. Zajistí vždy nejlepší výkon kamen

Novou smart technologii ve vytápění mají v nabídce Krby Pinc (podívejte se zde). Technologie Maestro umožňuje využít nejvyšší potenciál v současných možnostech vytápění biomasou. Integrovaný mikro-počítač v kamnech ovládáte vaším smartphonem. Ale pozor – nejde jen o “dálkové ovládání” kamen. Technologie maestro zajistí vždy nejlepší výkon kamen, a to za každých podmínek.

Vždy dokonalý plamen bez čištění

Spalování s Maestro je vždy optimální, vytváří méně popelu a zachovává sklo čisté. To má za následek nižší spotřebu, nižší emise a mnohem méně časté čištění kamen.

Wi-Fi je součástí dodávky (zdvojená)

Všechno, co potřebujete k naprogramování kamen z vašeho smartphonu, je součástí dodávky. První Wi-Fi můžete používat jako dálkové ovládání doma. Druhá Wi-Fi (vzdálená) se připojí k domácí síti, takže můžete ovládat kamna, i když jste mimo domov.

Senzor teploty Wi-Fi

Maestro vám nabízí možnost bezdrátového senzoru s automatickým připojením, který můžete umístit kdekoli v domácnosti, v jakékoli místnosti, kde si zrovna přejete nastavit požadovanou teplotu.

Další možnosti uživatele

Kamna Maestro se přizpůsobují vašemu stylu použití. Stáhněte si aplikaci MCZ MAESTRO do smartphonu, abyste měli všechny funkce pro ovládání kamen vždy po ruce, ať už jste doma, nebo venku. Pokud nemůžete nebo nechcete používat svůj smartphone, můžete použít ruční dálkové ovládání s aplikací již nainstalovanou, nebo digitální panel, namontovaný na kamnech vždy připravený k použití.
Snadná a kompletní aplikace MCZ MAESTRO je ještě jednodušší. Za pár kliknutí se kamna aktualizují pro nej-efektivnější výkon dle vašeho přání.  Aplikaci podporují IPhone a Android.
Digitální panel. Pokud jste zvyklí na tradičnější použití, všechny funkce aplikace MCZ MAESTRO jsou také k dispozici ve volitelném digitálním panelu, který je připojen ke kamnům a nakonfigurován.
Výběr oblíbených modelů kamen s Maestro technologií, která jsou v nabídce Krby Pinc:
– kamna teplovzušná Air, nebo s rozvodem vzduchu Comfor Air