← zpět na přehled zpráv

Nouzový stav není dovolená. BLAZE HARMONY funguje!

Topná sezóna pomalu končí a podle současné situace by se mohlo zdát, že se život zastavil. Zdání ale klame. V BLAZE HARMONY připravují spoustu novinek pro tento i nadcházející roky. Času, který se pro mnoho domácností téměř zastavil, využívají k přípravě na další topnou sezónu. 

Tři výstavy na začátku roku

Tento rok zahájili v BLAZE HARMONY sérií výstav. Zúčastnili se mezinárodní výstavy Infotherma v Ostravě, prezentovali se na mezinárodním veletrhu Progetto Fuoco ve Veroně. A nakonec proběhl mezinárodní veletrh vytápěcí techniky Aquatherm v Praze. Prohlédněte si video:

Nabídka kotlů

Automatické kotle na pelety

Automatické kotle na pelety s rotačním hořákem ROTARY PELL umožňují komfortní, čistý a bezobslužný provoz. Jsou určeny nejen pro vytápění domácností. Své využití najdou také v průmyslovém provozu. Nejnovější přírůstek je kotel ROTARY PELL COMPACT s unikátním řešením provozu s odtahovým ventilátorem. Tím je zajištěna vysoká bezpečnost a účinnost provozu.

Modely
Automatický kotel ROTARY PELL COMPACT
Automatický kotel ROTARY PELL PREMIUM
Automatický kotel ROTARY PELL INDUSTRIAL
Automatický kotel ROTARY PELL HOTAIR

Kombinované kotle na dřevo a pelety

Kombinované kotle na dřevo a pelety umožňují spalovat kusové dřevo, brikety, štěpku i piliny a navíc nabízí automatický přechod na spalování pelet rotačním hořákem. Díky této možnosti jsou právem označovány za nejuniverzálnější kotle na trhu.

Modely
Kombinovaný kotel HYBRID BIOMASS
Kombinovaný kotel BLAZE COMFORT COMBI
Kombinovaný kotel BLAZE PRAKTIK COMBI

Zplyňovací kotle na dřevo

Úspěšnou řadu unikátních kotlů na dřevo tvoří trojice modelů, které svou variabilitou pokryjí všechny druhy vytápěných objektů. Od rozsáhlých domů až po menší objekty s úsporně řešenými kotelnami a technickými místnostmi.

Modely
Zplyňovací kotel BLAZE HARMONY
Zplyňovací kotel BLAZE COMFORT
Zplyňovací kotel BLAZE PRAKTIK