← zpět na přehled členů

ADRESA

Ing. Milena Bryolová – ABtop
Nerudova 29
757 01 Valašské Meziříčí

KONTAKT

abtop@abtop.cz

Web

http://www.abtop.cz/

ABtop

Slovo Ctirada Bryola

Naším cílem je nabízet českému zákazníkovi technicky vyspělé výrobky za příznivé ceny – výrobky, které velmi úspěšně konkurují nejlepší české produkci na řadě evropských trhů.

Z činnosti společnosti ABtop

  • Vytápění peletami – kotle na pelety a jejich příslušenství – je obor činnosti, kterému se věnujeme intenzivně 15 let.
  • Praktické zkušenosti s řadou různých výrobků na evropském trhu nás přivedly k technologiím, u jejichž vzniku stála společnost založená v polovině minulého století v Baskicku jako družstevní organizace. Dnes je firma DOMUSA Teknik jednou z půl druhé stovky divizí nadnárodní společnosti MONDRAGON, korporace s vlastní univerzitou a patnácti technologickými a vývojovými centry.
  • Výrobky, které zákazník najde v nabídce na webu www.abtop.cz, vznikají ve firmě se špičkovým technologickým vybavením v oblasti produkce, ale také v oblasti testování a zkušebnictví.
  • Všechny kotle na pelety firmy DOMUSA jsou konstrukčně koncipovány jako kompaktní jednotky s kompletním systémem čištění (výměníku, hořáku, odstraňováním popela) a pokročilou diagnostikou funkcí kotle a otopného systému.
  • Řízení provozu kotlů a otopných systémů je zajišťováno prostřednictvím modulárního systému německé firmy ELSTER, jejímž heslem je „Účinnost – Bezpečnost – Uživatelský komfort“.
  • Naše firma je jediným dovozcem kotlů BioClass do České republiky – zajišťuje tedy poradenství, dodávku a montáž výrobků včetně dodávky náhradních dílů a servisních prací.