← zpět na přehled členů

Adresa

Bosch Termotechnika s.r.o.
Průmyslová 372/1
Praha – Štěrboholy
108 00

Kontakt

tel/fax: +420 840 111 170
e-mail: dakon@dakon.cz

Web

http://www.dakon.cz/

Bosch Termotechnika s.r.o.

Slovo vedoucího obchodu a marketingu Luboše Morávka

Značka Dakon patří mezi přední výrobce kotlů na tuhá paliva, které se na Krnovsku vyrábí již více než 60 let. V současné době nabízí značka kromě ocelových a litinových kotlů na různé druhy paliva také nástěnné elektrokotle. Všechny výrobky značky Dakon jsou vysoce účinné s dlouhou životností a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí. Sídlo firmy a obchodní zastoupení pro Českou republiku se nachází v Praze ve Štěrboholích, zatímco výroba kotlů probíhá ve výrobních závodech v Krnově a v Albrechticích.

Z činnosti společnosti Bosch Termotechnika

  • Naše kotle na tuhá paliva jsou spolehlivým a úsporným zdrojem tepla, na který se díky dlouhé životnosti a vysoké kvalitě můžete skutečně spolehnout.
  • Vyrábíme litinové i ocelové kotle na dřevo, uhlí a pelety – litinové kotle jsou vyrobené z kvalitní, tlakově lité litiny zaručující dlouhou životnost.
  • Naše ocelové kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním řady DOR F mají velkou spalovací komoru určenou přednostně na spalování kusového dřeva s účinností až 82 %. Kromě kusového dřeva je v kotli možné spalovat i ostatní dřevní hmotu, hnědé uhlí, hnědouhelné brikety, černé uhlí a krátkodobě i koks.
  • Automatické kotle na tuhá paliva vyrábíme pod označením FB2 Automat. Jsou určeny ke spalování hnědého uhlí, černého uhlí a pelet. Kotle jsou vhodné pro systémy se samotížným i nuceným oběhem topné vody. Kotle jsou k dispozici v pravém i levém provedení.
  • V nabídce máme i zplynovací, resp. pyrolytický kotel KP Pyro, který je určen pro spalování suchého kusového dřeva s vlhkostí do 20 %. Při jeho vývoji jsme využili dlouholeté zkušenosti s výrobou kotlů na tuhá paliva, proto nyní nabízíme výjimečně kvalitní pyrolytický kotel s dokonalým spalováním a minimem emisí, který splňuje emisní limity třídy 3 podle normy ČSN EN 303-5.