← zpět na přehled členů

Adresa

Centrum vytápění
Budějovická 918
Tábor
390 02

Kontakt

tel/fax: +420 777 288 883
e-mail: info@centrumvytapeni.cz

Web

http://www.centrumvytapeni.cz

Centrum vytápění

Slovo ředitele Radka Janů

Většina zákazníků se při výběru krbových kamen, kotle, krbové vložky nebo jiného zdroje tepla setkává s problémem, jaký typ zvolit z hlediska výkonu, technických parametrů, funkčnosti, ekonomického hlediska a nákladů na vytápění a ohřev TUV. V široké nabídce na trhu je velmi těžké se správně rozhodnout. Většinou se zákazník rozhoduje pouze podle designu a ceny. Abyste předešli případným problémům a byli maximálně spokojení s novým zdrojem tepla do vašeho domova, penzionu nebo komerčních nebytových prostorů, využijte náš servis.

Z činnosti společnosti Centrum vytápění

  • Široká nabídka krbů, kamen, kotlů, krbových vložek, sporáků a veškerého příslušenství spojeného s vytápěním domácnosti.
  • Prodej a odborná instalace kotlů na pelety i tuhá paliva včetně vystavení protokolu, revizní zprávy spalinové cesty, připojení topného systému a bezpečnosti místa instalace.
  • Komplexní servis pro zákazníka od odborného poradenství, široké nabídky po profesionální montáž.
  • Pro mnoho značek je poskytován záruční a pozáruční servis.
  • Vzorková prodejna v Táboře.
  • Zastupujeme velký počet výrobců krbových kamen, krbových vložek, sporáků, kotlů a topenářské techniky, např. Haas+Sohn, Romotop, Jotul, ABX, HS Flamingo, KVS Moravia, Hoxter, Spartherm, Verner, Dakon, Viadrus, Benekov, Tekla, Dražice a další.
  • Pro Českou a Slovenskou republiku exkluzivně zastupujeme značky: Lincar – tradiční litinová krbová kamna a kuchyňské sporáky na tuhá paliva, Kalor – velmi oblíbená peletová kamna a automatické kotle na pelety a biomasu za příznivé ceny, Ungaro – peletová kamna s výměníkem a automatické kotle na pelety, Caminetti Monte Grappa – špičková designová kamna na pelety, Lavor – profesionální vysavače nejen na popel a saze.