← zpět na přehled členů

Adresa

DUFA
Sládkova 165
563 01 Lanškroun
IČO: 02123924

Kontakt

Ing. Radek Dušek
e-mail: radekdusek@dufakamna.cz
telefon:  +420 777 916 050

Web

http://www.dufakamna.cz/

DUFA kamna, s.r.o.

Slovo ředitele Ing. Duška

V rámci naší velmi široké nabídky tepelné techniky mají důležité místo kotle a kamna na pelety. Nedávno jsme byli oceněni za kombinovaný kotel KLOVER BI-FIRE na festivalu For Arch.  Jde o jedinečný výrobek, který vyniká svými vlastnostmi i automatickým režimem. Kamna disponují samočinným zapalováním při spalování pelet, při dohoření se zapálí dřevo a přestanou hořet pelety. Vše se chová plně automaticky pro dosažení nastavené teploty vody.

Z činnosti společnosti DUFA

  • DUFA kamna, s.r.o. je velkoobchod s tepelnou technikou a automatizací domácnosti. Nabízíme krbová kamna, kamna na dřevo, krby, krbové vložky, sporáky, peletová kamna, ohřívače, kotle na dřevo, kotle na pelety, automatické kotle, kouřovody, komíny, termostaty, čerpadla, lázeňská kamna aj.
  • Jste-li nespokojeni se stávajícím vytápěním domu nebo bytu, jste na správném místě. Máte jedinečnou možnost změnit nebo doplnit topný systém a pořídit si moderní automatická kamna na dřevní pelety. Svoje náklady oproti elektřině můžete snížit o cca 50 %.
  • Jste-li nároční na barvu s povrchovou úpravu, tak máme v nabídce kamna MORETTI provedení decor. Zákazník si může sám navrhnout vnější barvu s decorem kamen. Ovládání kamen MORETTI je pomocí displeje, který umožňuje volbu jazyky komunikace. Samozřejmostí je čeština.
  • Nabízíme stovky provedení od největších výrobců v Evropě (EdilKamin, Klover, Moretti, Italiana Camini aj.). V nabídce máme i samostatné topeniště pro obezdění a vytvoření krbu. Jste-li nároční na barvu s povrchovou úpravu, tak máme v nabídce kamna KLOVER STAR s povrchem kůže až 33 barev.
  • Nejste-li jednoznačně přesvědčeni o výhodách pelet, tak nabízíme kombinovaná kamna na dřevo a pelety KLOVER BI-FIRE MORETTI GEMINI. V nabídce máme teplovodní krby na dřevo s hořákem na pelety MORETTI MORTL + MOCARI. Automatická kombinovaná teplovodní kamna na dřevo a pelety KLOVER BI-FIRE mid získala ocenění GRAND PRIX na veletrhu FOR ARCH 2012 v Praze dne 19.9.2012.