← zpět na přehled členů

ADRESA

FleetCom s.r.o.
Vrážská 1418

153 00 Praha – Radotín.

VZORKOVNY

Dobříš, Stará Huť 490
Frýdek-Místek, Nádražní 2052
Vysoké Mýto, Husova 721
Dasný u ČB, Dasný 100

KONTAKT

telefon: 777 663 799
e-mail: info@dumkotlu.cz

Web

http://www.dumkotlu.cz

DŮM KOTLŮ

Slovo majitele Radovana Dušátka

Jsme topenářská firma a vidíme se jako spojka mezi zákazníkem a mnohými výrobci kvalitních kotlů a tepelných čerpadel. Sám jsem topenář a jako firma se snažíme, aby byl zákazník vždy spokojený, tj. dlouhodobě a úsporně vytápěl svůj dům. Nemyslím si, že to je jen o nízké ceně montáže, ale i o maličkostech jako přijet včas, okamžitě odpovědět na email, zvednout kdykoli telefon a po montáži kotelnu uklidit.

Z činnosti společnosti Dům kotlů

  • Patříme dlouhodobě mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele kotlů na tuhá paliva, tepelných čerpadel a plynových kotlů. Našimi zákazníky jsou především majitelé bytů a rodinných domů.
  • Působíme po celé ČR. Zákazníky obsluhujeme i pomocí čtyř vzorkoven ve Středočeském, Jihočeském, Pardubickém a Moravskoslezském kraji, kde nabízíme širokou škálu kotlů i tepelných čerpadel.
  • Jsme tradičním, spolehlivým a prověřeným dodavatelem kompletní dodávky nového zdroje vytápění od vyřízení kotlíkové dotace až po dodávku, montáž a následný servis.
  •  V rámci své činnosti poskytujeme zákazníkům širokou paletu kvalitních služeb, a to především vyřízení dotace, navrhnutí vhodného nového zdroje, vložkování a frézování spalinových cest a montáž nového kotle.

Vzorkovna kotlů Frýdek Místek