← zpět na přehled členů

Adresa

Bio Czech Energy s.r.o.
Pod Hospodou 258/1A
312 00 Plzeň

Prodejna v Plzni:
ePelety.cz
U Sv. Rocha 1091/1a
301 00 Plzeň

Kontakt

Informace, prodej a servis
Tel.: +420 774 200 646
E-mail: info@epelety.cz

Web

http://www.epelety.cz

ePelety.cz

Slovo obchodního ředitele Josefa Hoška

„Peletové vytápění je nejen čisté a ekologické, ale hlavně moderní, a proto jsme zvolili italského výrobce THERMOROSSI, jehož produkty mají špičkové technologické a designové zpracování. Automatický peletový kotel nebo kamna jako funkční designový prvek přímo v interiéru jsou u nás standardem a jsme rádi, že se myšlenka ekologických zdrojů tepla v domácnostech stále rozšiřuje.“

Z činnosti společnosti ePelety.cz

  • V roce 2014 jsme se stali importérem kotlů a kamen italské značky THERMOROSSI a komínových systémů STABILE. V současné době naleznete naše produkty v naší domovské prodejně v Plzni a také v naší síti distributorů v rámci celé ČR.
  • Naše kotle spadají do 5. emisní třídy s funkcí automatického přikládání ze zabudovaných zásobníků s možností připojení na externí zásobník pro celoroční provoz. V našem sortimentu naleznete také designové interiérové kotle do maximálního výkonu 28 kW.
  • Hlavními pilíři našich služeb jsou prodej, montáž a servis kotlů a kamen. Zaměřujeme se také na distribuci ekopaliv, primárně pelet a briket. Zabýváme se také prodejem, realizací, servisem a údržbou komínových systémů.

epelety-nové foto