← zpět na přehled členů

ADRESA

HAAS+SOHN Rukov s.r.o.
ul. SNP 474/7
408 01 Rumburk

KONTAKT

email: infocz@haassohn.com
tel.: 412 379 999

Podniková vzorkovna
ul. Nádražní 312
407 56 Jiřetín pod Jedlovou
tel.: 412 379 151

Web

http://www.haassohn-rukov.cz/

HAAS+SOHN Rukov s.r.o.

Slovo ředitele Václava Cintla

Designová řešení našich kamen jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů. Všechny typy kamen nám přináší pohledem na kousek přirozeného živého plamene skrze velkoplošná prosklená dvířka příjemnou tepelnou pohodu do našeho domova. Nová řada peletových kamen je navíc nejen estetické, ale i ekologicky smysluplné řešení.

Z činnosti HAAS+SOHN Rukov s.r.o.

  • Rukov je tradiční rumburská firma, která se v r. 1995 spojila s rakouskou Reischl GmbH. Vyrábí krbová kamna, krbové sestavy a vložky a také krbové nářadí a kouřovody, na vývoji interiérových kamen se podílí přední české a zahraniční designerské firmy.
  • Peletové modely jsou malé a zároveň účinné díky nově koncipovanému externímu výměníku tepla, který teplo rychle dodá do místnosti díky větší povrchové struktuře.
  • Obsluha je jednoduchá, po naplnění se teplota volí na digitálním displeji, v noci může být jiná než přes den a stejně tak je možné individuálně nastavit jednotlivé dny v týdnu.
  • Kamna jsou bezpečná. Senzory rozpoznají každou změnu, kterou kamna okamžitě vyrovnávají. Termické čidlo neustále měří teplotu zplodin, dveřní kontaktní spínač zamezuje provozu při otevřených dveřích a elektronika zamezuje přeplnění hořáků.