← zpět na přehled členů

Adresa

K-PRODUKT, s.r.o.
Hakenova 3692/31
669 02 Znojmo

Výrobní hala
Lechovice 159 (bývalá cihelna)
671 63 Lechovice

Kontakt

Ing. Miroslav Rožnovský
tel: 602 691 369
e-mail: prodejna@kprodukt.cz

Web

http://www.kprodukt.cz

K-Produkt, s.r.o.

Slovo jednatele Jiřího Kúna

Společnost K-Produkt, s.r.o., je značkou výrobků nejvyšší kvality, a to nejen v oblasti dřevěných pelet. Jsme na trhu již 16 let a uskutečněné investice do nejmodernějších výrobních technologií nám umožnují stálý růst a trvalou spokojenost zákazníků. Kvalitní surovina, moderní a efektivní výroba a zkušený personál jsou zárukou našeho úspěchu.

Z činnosti společnosti K-Produkt

  • Dřevěné pelety společnosti K-Produkt, s.r.o. se vyrábějí lisováním kvalitních smrkových pilin. Pelety neobsahují kůru, přísady ani lepidla a mají nízký obsah vody. Představují tak kvalitní ekologické palivo.
  • Naše pelety zajišťují vysoce komfortní, ekologické a ekonomické topení srovnatelné s dálkově dodávanou energií. Mají vysokou výhřevnost, nízký obsah popelovin a jsou vhodné pro kamna a kotle s automatickou regulací a plnícím zásobníkem.
  • Pelety vyrábíme o průměru 6 mm. Jedná se o dřevěné pelety, vyráběné tepelným lisováním ze 100% smrkových pilin bez přísad, lepidla a kůry.
  • Pelety dodáváme v 15kg sáčcích na paletě (1 paleta = 975 kg) nebo v big-bagu po 600 kg. Díky naší moderní technologii jsme schopni pelety balit také do sáčků s vámi navrženým potiskem.
  • Dopravu zajišťujeme vlastním vozovým parkem až do 24 tun váhy.