← zpět na přehled členů

Adresa

ÖkoFEN Vertrieb Österreich GmbH
Mühlgasse 9
A-4132 Lembach
AT U51413607

Kontakt

tel/fax: 775 990 280
e-mail: info@vytapenipeletami.cz

Web

http://www.oekofen.cz

ÖkoFEN Vertrieb Österreich GmbH

Slovo obchodního zástupce Davida Kehma

V dřevním průmyslu se stala, dříve bezcenná pilina, vysoce kvalitním palivem s velkou přidanou hodnotou. Vzhledem k tomu, že se vytápění peletami stávalo stále více populárním, ukončil ÖkoFEN v roce 1999 výrobu kotlů na štěpku. Veškerou pozornost soustředil na peletkové kotle, které byly v této době také exportovány.
Dnes je ÖkoFEN díky moderní produkci a několika sty spolupracovníky po celé zemi Evropským specialistou na vytápění peletami. ÖkoFEN si dokázal, s tepelnou technikou na pelety, vydláždit cestu také mimo německy hovořící země. Více než 60.000 nainstalovaných topných systémů, pobočky v 17 zemích světa a průlomové inovace dávají specializaci na pelety za pravdu.

Z činnosti společnosti ÖkoFEN

  • Kotle Pellematic jsou flexibilně adaptabilní. Vyžaduje-li dům v budoucnu více energie, nebo bude-li naopak dodatečně zaizolován, pak změna výkonu kotle vyžaduje pouze drobnou úpravu. Servisnímu technikovi ÖkoFEN postačí pouze chvilka pro úpravu kotle tak, aby požadované a útulné teplo bylo okamžitě k dispozici.
  • Do vývoje našich peletových systémů se včleňují know-how a mnoholeté zkušenosti zákazníků. Dobrým příkladem je jedinečné a velice komfortní odpopelnění. Vzniklý popel je plně automaticky dopravovaný do vyjímatelného boxu, odkud je 100% bezprašně zlikvidován.
  • V Rakousku existuje mnoho technologických firem s velkou inovační schopností. Díky vysokému standardu ve vzdělání a nadšení pro výzkum a vývoj zde vznikají produkty s nejvyšší kvalitou. Technologie z Rakouska je proto na trhu velmi populární. To platí zejména pro ÖkoFEN.
  • Peletkové kotle ÖkoFEN stojí vždy na špičce díky své technologii. Naši inženýři se zaměřují na neustálé zlepšování ve vývoji. Výsledkem této práce je optimalizovaný koncept pro spalování, efektivní kondenzační technologie a maximální uživatelská přívětivost, díky regulátoru topných okruhů Pelletronic Touch.
  • S vytápěním peletami od ÖkoFENu si přinášíte kompletní řešení topného systému a přípravu užitkové vody do Vašeho domu. Veškeré komponenty jsou pečlivě sladěny a tím poskytují maximální pohodlí a teplo s nejvyšší efektivitou.