← zpět na přehled členů

ENplus

Firma je držitelem certifikace ENplus, která garantuje vysokou kvalitu pelet.

Adresa

QUERCUS, s.r.o.
Ventúrska 7
811 01 Bratislava
Slovenská republika

Kontakt

telefon: +421 47 432 02 65 / +421 948 487 811
e-mail: sekretariat@quercus.sr

 

Web

http://www.quercus-pelety.sk/

QUERCUS, s.r.o.

Slovo Petera Halgaše, vedoucího výroby pelet

V roce 2007 jsme začali vyrábět dřevěné pelety jako jedni z prvních na Slovensku. Dnes jsme největším výrobcem pelet z listnatých dřevin, používáme čistou dubovou a bukovou pilinu, a to výhradně ze slovenského dřeva s ověřeným původem.

Z činnosti společnosti QUERCUS, s.r.o.

  • Nabízíme pelety v 15 kg sáčcích, na paletě (1,5 tuny) nebo v big bagu (500 kg nebo 1000 kg). Pelety si můžete objednat online, odběrné místo je v Lučenci. Objednat můžete i volně ložené pelety, které dovezeme cisternou.
  • Začátkem roku 2015 jsme začali používat novou technologii, která zabezpečuje maximální kvalitu lisování a výborné parametry výsledného produktu, což potvrzuje certifikace ENplus.
  • Na trhu působíme už od roku 1994 a hlavním předmětem naší činnosti je zpracování dřevní hmoty a výrba polotovarů i finálních výrobků z listnatých dřevin, pelety vyrábíme od roku 2007.
  • Využíváme jen kvalitní lokální dřeviny. 100 % našeho dřeva pochází ze slovenských lesů, které dodržují principy obnovitelného lesního hospodářství.
  • V našich peletách je 80 – 90 % dubu. Dubové pelety mají hnědou barvu, která je způsobená tmavší barvou piliny a vysokotlakovým lisováním. Jak potvrzuje certifikace ENplus, není znakem nižší kvality.