← zpět na přehled členů

Adresa

ROJEK prodej, spol. s r. o.
Masarykova 16
517 50 Častolovice
Česká republika

IČO: 62065076
DIČ: CZ62065076

Kontakt

Evžen Rojek – výkonný ředitel
Fax: 494 339 122
E-mail: evzen.rojek@rojek.cz

Web

http://www.rojek.cz/

ROJEK prodej, spol. s r. o.

Slovo ředitele Evžena Rojka

Rodinná firma ROJEK má více než 92 letou strojírenskou výrobní tradici. 

Firmu založil pan Josef Rojek v roce 1921. S kvalitními klasickými dřevoobráběcími stroji vlastní konstrukce úspěšně prosperoval a to i v období hospodářské krize a v letech válečných. Vznikající tradici přerušil až rok 1948. Mnohé stroje z této doby jsou dodnes funkční a přes určité technické i morální opotřebení stále hojně používané pro svou velmi pevnou a nadčasovou konstrukci. 

Rodinnou firmu Josefa Rojka obnovil jeho vnuk Mgr. Jiří Rojek v roce 1991. Znovu se začínalo téměř z ničeho. Navrácený podnik byl v žalostném stavu a bez jediného konkurenceschopného výrobku. V současné době je firma ROJEK významným světovým výrobcem ve svém oboru a má trvalé obchodní zastoupení ve více než 65 státech po celém světě. 

Pan Mgr. Jiří Rojek je generálním ředitelem. Jeho syn Evžen Rojek zastává funkci výkonného ředitele. Vyráběné stroje a tepelnou techniku prezentujeme na významných světových veletrzích a zájem o výrobky ROJEK neustále roste.

Z činnosti společnosti ROJEK prodej

  • Zákazníkům nabízíme modelovou řadu teplovodních kotlů ROJEK nové generace na dřevo a alternativní paliva.
  • Dále vyrábíme a prodáváme rovněž drtiče dřevní hmoty ROJEK, štípače dřeva, briketovací a peletovací lisy.
  • Obchodní sídlo společnosti se nachází v Častolovicích, kde je showroom a vzorkovny s kompletním sortimentem dřevoobráběcích strojů a tepelné techniky.
  • Výrobní závod je v nedalekém Kostelci nad Orlicí. Tam máme školící centrum a speciální místnost, kde jsou kotle zapojeny a topenáři se na nich školí.