← zpět na přehled členů

Adresa

Schiedel, s.r.o.
Horoušanská 286
250 81 Nehvizdy

Kontakt

Tel: 326 999 011
Fax: 326 999 010
schiedel@schiedel.cz

Web

https://www.schiedel.com/cz

Schiedel, s.r.o.

Slovo ředitele Tomáše Pogánye

Vytápění peletami má rostoucí oblibu a i pro tento typ paliva jsou naše komíny vhodné. Zkrátka u nás si opravdu vybere každý.

Z činnosti společnosti Schiedel

  • Společnost SCHIEDEL, s.r.o. je předním výrobcem komínových systémů na českém trhu s více než 70ti letou zkušeností v tomto oboru. Nabízíme také komíny s integrovanými krbovými kamny KINGFIRE Parat ve čtyřech různých typech.
  • Společnost Schiedel byla založena v roce 1946 senátorem Friedrichem Schiedelem v Erbachu u Ulmu. Výrobna jednotlivých dílů pro komíny se rychle rozrostla do prosperující firmy, která díky vytvoření stavebnicového komínového systému pro odvod spalin určeného pro novostavbu především rodinných domů, zaujala vedoucí pozici v celé Evropě.
  • Samostatná pobočka Schiedel, s.r.o. v České republice byla založena v roce 1993 v Nehvizdech u Prahy. V současné době má firma tři výrobní závody a je významným výrobcem stavebních materiálů v České republice.
  • Naše komíny znamenají pohodu spojenou s plápolajícím ohněm v krbu či krbových kamnech, který má nejen blahodárné účinky na Vaši psychiku, ale pomáhá zároveň šetřit náklady na topení.
  • S univerzálním komínem se můžete vždy rozhodnout čím topit, co je v daném okamžiku pro Vás nejvýhodnější, zda peletami, dřevěnými briketami, nebo jinými druhy paliva.
  • Stavba komína Schiedel přijde asi na 1 – 2 % nákladů hrubé stavby, což představuje malou částku ve srovnání s dlouhodobou jistotou spolehlivého zajištění tepla pro celou rodinu.