← zpět na přehled členů

Adresa

Smart wood Czech, s.r.o.
Libčany 225
Libčany
503 22

Kontakt

tel.:+420 492 600 333
fax:+420 495 585 107
e-mail: info@centralsticks.cz

Web

www.centralsticks.cz

Web

http://www.centralsticks.cz/

Smart wood Czech, s.r.o.

Slovo ředitele

Společnost Smart wood je francouzská rodinná firma, jejíž strukturu tvoří několik výrobních a distribučních závodů rozprostřených po všech pěti kontinentech. Původně byla složena ze 4 výrobních závodů ve Francii, v České republice, Rumunsku a v Turecku. Světovou poptávku vykrývala dvěma distribučními závody v Austrálii a v Mexiku a v roce 2016 byla založena společnost také v severní Americe. V prosinci 2017 se s novou obchodní značkou přejmenovává na Smart wood.

Z činnosti společnosti Smart wood Czech, s.r.o.

  • Dřevěné brikety vyrábí z bukových pilin a hoblin bez dalších příměsí. Jsou vhodné pro topení ve všech druzích kotlů, krbů a kamen určených ke spalování dřeva. Parametry bukových briket potvrzuje osvědčení č. 31 / 2011 vydané zkušebnou TÜV Nord Czech.
  • Společnost je odpovědná k životnímu prostředí. Většina dřevní hmoty, kterou spotřebováváme pochází z lesů certifikovaných PEFC, tj. z lesů, kde se hospodaří trvale udržitelným způsobem.
  • Hlavní výrobní program společnosti je výroba držátek do mražených krémů, zmrzlin a nanuků.
  • Všechny výrobky splňují specifikace a požadavky strojního zařízení pro vložení držátek do těchto mražených pochutin od předních světových výrobců.