← zpět na přehled členů

Adresa

Tiskařská 257/10
108 00
Praha, Malešice

Kontakt

telefon: +420 800 888 466
e-mail: stavebniny@dek.cz

Web

https://www.dek.cz

Stavebniny DEK a.s.

Slovo produktového manažera Milana Srba

„Stavebniny DEK jsou progresivní firma, která je jedním z největších obchodníků s dřevomateriály v ČR a má ráda nové výzvy. Rádi bychom využili naší široké sítě poboček a zákaznického servisu, abychom oslovili naše zákazníky i nabídkou pelet. V souladu s naší tradicí nabízíme pouze pelety nejvyšší kvality od ověřených českých výrobců.“

Z činnosti společnosti Stavebniny DEK a.s.

Stavebniny DEK a.s. jsou součástí českého holdingu DEK a.s., který se zabývá dodávkami materiálů a služeb pro stavebnictví a výrobou stavebních materiálů. Založeny byly v roce 1993 pod názvem DEKTRADE s.r.o. a ve spolupráci s expertní a znaleckou kanceláří KUTNAR se od počátku soustředily na distribuci a poradenství v oblasti stavebních izolací. Obchodní značku Stavebniny DEK začala společnost používat v průběhu roku 2015.

Stavebniny DEK dbají na vysokou kvalitu služeb a osobní přístup ke svým zákazníkům. Na pobočkách jsou zákazníci odbavováni unikátním systémem na jediné zastavení (v roce 2015 byla průměrná doba odbavení 8:30 min). Na vybraných pobočkách mohou zákazníci využít služeb půjčoven strojů a nářadí, mícháren omítek a barev či klempířských dílen. Po celý den je na pobočkách k dispozici voda, káva a čaj zdarma, v ranních a dopoledních hodinách také snídaně zdarma.

Stavebniny DEK disponují více než stovkou nákladních vozidel, na většině poboček je k dispozici minimálně jedno nákladní vozidlo s hydraulickým jeřábem.

Síť poboček Stavebnin DEK je rozmístěna po celém území České republiky a pokrývá všechna regionálně významná města. 6. 6. 2016 byla v Mladé Boleslavi otevřena již 60. pobočka Stavebnin DEK v ČR, na Slovensku je nyní celkem 16 poboček.

Na www.dek.cz je zprovozněn e-shop s chytrými kalkulátory či on-line Půjčovna strojů a nářadí. Od roku 2015 je vydáván rozsáhlý katalog Stavebnin DEK s ověřenými stavebními konstrukcemi ve 3D, doporučenými kvalitními a spolehlivými materiály a s přímým propojením s on-line kalkulátory.