← zpět na přehled členů

Adresa

TECO a.s.
Havlíčkova 260
Kolín
280 02

Kontakt

tel/fax: +422 321 737 611
e-mail: teco@tecomat.cz

Web

http://www.tecomat.com/

Teco a.s.

Slovo obchodního ředitele Jaromíra Klabana

Naše systémy spolehlivě slouží po mnoho let ve více než třiceti zemích světa a jsou neustále vyvíjeny a rozšiřovány v souladu s vývojem technologií, takže svým uživatelům umožňují efektivní řízení a automatizaci na nejvyšší úrovni. Jsme přední český výrobce průmyslových řídicích systémů kategorie PLC (Programmable Logic Controller) vyráběných a testovaných podle mezinárodně platných a uznávaných pravidel IEC/EN 61131. Garantujeme dlouhodobou životnost svých výrobků, kompatibilitu řídicích systémů a plnou technickou a servisní podporu.

Z činnosti společnosti Teco

  • Řídící systémy pro stroje, procesy, budovy a dopravu, včetně řídících systémů pro kotelny. Využití nejen pro průmyslovou automatizaci, inteligentní budovy a Smart Grid.
  • Řídící systémy Tecomat TC700 – pomáhají uživatelům zvládnout jak středně složité úlohy s moduly umístěnými do jednoho menšího rámu, tak i rozsáhlé sestavy s mnoha vstupy a výstupy ve vícerámových sestavách.
  • Řídící systémy Tecomat Foxtrot – zajišťují pohodlné ovládání, zabezpečení a řízení přístupů, včetně komunikační kompatibility.