← zpět na přehled členů

Adresa

PRODEJNÍ CENTRUM KRBŮ A KAMEN NORDICA – EXTRAFLAME
Severní 334
252 25
Ořech – Praha západ
IČO:25077350

Kontakt

e-mail: info@top-el.cz
t
elefon: +420 244 462 922, +420 601 347 920
fax: +420 244 461 698

Web

http://www.top-el.cz/

TOP-EL, spol. s r. o.

Slovo Jiřího a Karly Čihákových

Celý náš sortiment si můžete prohlédnout v našem novém předváděcím centru v Praze na Ořechu. Třináct instalovaných  komínů nám umožňuje v každou dobu předvádět v provozu krbová kamna, krbové vložky a peletová kamna a kotel. Při chladném počasí vždy najdete nějaký výrobek v provozu. V klidu  a jedinečné atmosféře najdete tu správnou odpověď.

Z činnosti společnosti TOP-EL, spol. s r.o.

  • Internetový obchod společnosti Top-el.spol.s.r.o. je specializovaný obchod značek NORDICA -EXTRAFLAME. Výrobky jsou ekologické, úsporné a bytelné.

  • Na českém trhu působíme již od roku 1994. Byli jsme první, kteří začali nabízet krbová kamna, kuchyňské sporáky a krby na vytápění dřevem a dřevěnými briketami od velkého evropského výrobce Nordica. Naše zkušenosti nám dávají možnost doporučit i poradit nejlepší alternativu pro Vaše vytápění.

  • Postupem času, po změně priorit v ekologickém vytápění domácností dřevem se společnost Nordica rozšířila o sesterskou firmu EXTRAFLAME. EXTRAFLAME jako jedna z prvních v Evropě začala vyvíjet topidla na dřevěné pelety. Již v roce 1998 byly dány do prodeje automatická teplovzdušná peletová kamna.

  • V tuto dobu se energie jako plyn a elektřina stále  zdražují  a dřevěné pelety jako alternativa automatického vytápění domovů je mnohem výhodnější. Po vytvoření stabilního trhu s dřevními peletami se prudce zvýšil zájem o toto topení. Nabídka se rozšířila o interiérová krbová peletová topidla do ústředního topení a později také o kotle.

  • Jako základní materiál do ohnišť je použita litina, korpus je ze žárové oceli a venkovní obklad kachlový v rozličných barvách. Ocel je pozinkovaná a vnější litinové díly smaltované, takže rez nemá šanci výrobky znehodnotit.