← zpět na přehled členů

Adresa

VOSTOK s.r.o.
Želovce 802
991 06
Slovensko

Kontakt

tel: +420 545 120 034
e-mail: pelety@eglin.cz

Web

http://www.premiovepelety.cz/

Vostok s.r.o.

Slovo ředitele

Vostok je raketa. A pak je to taky nejmodernější peletovací linka v Česko – Slovensku s nejlepší dostupnou technologií od německého výrobce Amandus Kahl GMBH. Technologie se liší především vyníkajícím peletovacím lisem a šetrnou pásovou sušárnou. Naše pelety vyráběné z certifikovaného smrkového dřeva (FSC).  V roce 2014 jsme zahájili prodej pelet také do České republiky pod vlastní značkou Vostok Premium Pelets.

Z činnosti společnosti Vostok s.r.o.

  • Dřevěné pelety Vostok premium Pelets premiové kvality vyrábí na Slovensku z vybraného smrkového dřeva, zejména z tatranských smrků.
  • Díky prvotřídnímu materiálu, zpracovanému na nejmodernější výrobní lince, firma nabízí kvalitní dřevěné pelety neobsahující kůru ani chemické příměsy.
  • Premiové dřevěné pelety mají vysokou výhřevnost, minimální zbytek popela, vysokou šetrnost k topnému systému i k životnímu prostředí a jsou ekologické. Minimalizují čištění kotle a maximalizují jeho výkon.
  • Dřevěné pelety Vostok Premium Pelets jsou certifikovány na nejvyšší stupeň kvality A1 zkušebnou TÜV NORD. Aktuálně prochází certifikací kvality EN Plus.