← zpět na přehled členů

 

ENplus

Firma je držitelem certifikace ENplus, která garantuje vysokou kvalitu pelet.

Adresa

Zdeněk Kulda – ekopaliva
Stará Huť 491
(bývalý vojenský areál)
262 02 Stará Huť

Kontakt

Karel Kulda
Tel.: +420 318 841 033
Mobil: +420 737 202 307
Fax: +420 318 593 695
E-mail: info@ekopelety.cz

Web

http://www.ekopelety.cz

Zdeněk Kulda – ekopaliva

Slovo ředitele Zdeňka Kuldy

Po více než dvaceti letech podnikání v oblasti mezinárodní přepravy a logistiky jsem v roce 2009 založil firmu Zdeněk Kulda – ekopaliva, ve Staré Huti u Dobříše. V bývalém vojenském areálu, který jsme zakoupili v roce 2007, jsme vybudovali novou technologickou linku zaměřenou na výrobu certifikovaných ekologických paliv – dřevních pelet a briket. A naše produkty samozřejmě rozvážíme zákazníkům sami.

Z činnosti společnosti Zdeněk Kulda – ekopaliva

  • Naše výroba má kapacitu 10 tisíc tun dřevních pelet a briket ročně, vyráběny jsou především z čisté smrkové suroviny pocházející z odpadního materiálu vznikajícího v dřevozpracovatelském průmyslu.
  • Provozujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej v areálu ve Staré Huti, kde naše produkty vyrábíme. Dále je možné naše pelety a brikety zakoupit u smluvních prodejců.
  • Mámě vlastní vozový park pro rozvoz pelet ke konečným zákazníkům, pro pelety disponujeme nákladním automobilem s hydraulickou rukou, cisternou na volně ložené pelety a nákladním automobilem s terénním manipulátorem. Různorodá manipulační technika nám dovoluje uspokojit různá individuální přání zákazníků.
  • Pro rozšíření služeb zákazníkům nabízíme kotle a kamna na dřevěné pelety od italského výrobce Thermorossi – jsme oblastní zastoupení výhradního dovozce Thermorossi pro ČR a SR firmy Euro4energy s.r.o.