← zpět na přehled členů

Adresa

ZK Design a.s.
Osvoboditelů 355
747 64 Velká Polom

Kontakt

Filip Dyntar
filip.dyntar@zkdesign.cz
+420 608 829 832

Web

http://www.vollcano.cz/

ZK Design a.s.

Slovo člena představenstva Ladislava Kašinga

Kotle Vollcano sami vyrábíme. Síla naší společnosti je proto především ve vysoké flexibilitě, kvalitě zajištěné moderními a přesnými technologiemi a úzké vazbě na požadavky zákazníků.

Z činnosti společnosti ZK Design a.s.

  • ZK Design vznikla v roce 1992, a následně v roce 2000 byla transformována na akciovou společnost  ZK Design a.s.
  • Vyrábíme univerzální kotle spalující hnědé uhlí a dřevní pelety bez nutnosti jakékoliv úpravy při přechodu mezi jednotlivými palivy (mimo přenastavení dávkování paliva na regulaci kotle).
  • VOLLCANO 20 je prioritně určen díky svému výkonovému rozsahu 4,5 – 18 kW k vytápění menších rodinných domů. VOLLCANO 30 je účelně konstruován se svým výkonovým rozsahem 8,5 – 27 kW pro vytápění velkých rodinných domů nebo menších průmyslových objektů.
  • K výrobě všech komponent jsou používány moderní přesné CNC technologie, lasery, vysekávací stroje, CNC ohraňovací lisy, robotizované svařování, automatická lakovací linka, apod. Všechny tyto technologie ve spojení s týmem techniků a kvalifikovaných pracovníků zaručují vynikající kvalitu a spolehlivost výsledných produktů automatických kotlů VOLLCANO.
  • Každý čtvrtek od 14 do 17 hodin pořádáme otevřené dny v naší kotelně, kam se můžete přijít podívat na kotle Vollcano 20 a Vollcano 30.