← zpět na přehled zpráv

Moderní česká peletová kamna s dotací

Pokud chcete pohodlí a elektrický, nebo plynový kotel vám přijdou příliš sterilní, zkrátka se nechcete připravit o praskání ohně a pohled na plamen, zkuste třeba peletová kamna českého výrobce HAAS + SOHN.

hs

Jde to i bez štípání dřeva?

Díky extra velkému prosklení a novému řešení hořáku vypadá plamen téměř stejně, jako by v ohništi skutečně hořela dřevěná polínka. Peletová kamna od HAAS + SOHN Rukov ocení i alergici. Kamna totiž nepředávají teplo pomocí ventilátoru, ale teplý vzduch stoupá do místnosti přirozenou cirkulací. Proto nevíří prach a jsou až neuvěřitelně tichá.  Výhodou je také jednoduché ovládání v češtině, ať už panelem v horní části, nebo pomocí mobilní aplikace.

Teplovodní peletová kamna nahradí kotel

Díky teplovodnímu výměníku mohou peletová kamna sloužit i jako hlavní zdroj tepla. Navíc si můžete libovolně nastavit, kolik tepla půjde do vzduchu a kolik bude předáváno do vody v radiátorech. Příkladem jsou kamna HSP 6, které mají perfektní poměr výkonu “do vzduchu” a “do vody”.  S výkonem 2.1kW do vzduchu se tak hodí i do moderních nízkoenergetických, či pasivních domů.  Samozřejmostí je externí přívod vzduchu.

Díky Nové zelené úsporám lze tyto moderní kamna s vysokou účinností získat za méně než 35 000Kč. Na stránkách www.novazelenausporam.cz najdete podrobný návod jak o dotaci zažádat.

Žádosti se přijímají do 31.12. 2021 a v provozu je také bezplatná infolinka na čísle 800 260 500.

Proč upřednostnit peletová kamna HAAS + SOHN?

Jsou to kamna vyrobená opravdu v česku, českou společností. Veškerá dokumentace i ovládání jsou v českém jazyce. Kamna vynikají výbornou regulací, kterou s klasickými kamny či kotlem horko těžko dosáhnete. Jelikož je palivo – pelety – dokonale vysušené a elektronika hlídá spalování, dosahují peletová kamna vysoké účinnosti. Vzniká jak minimum popela, tak také minimum kouře a škodlivin, což ocení nejen Vaši sousedé, ale také ekologicky smýšlející jedinci. Dodavatelů pelet je dnes spousta i ve Vašem okolí, odpadá tak zdlouhavé sušení dřeva, či nákup špinavého a neskladného uhlí. Externí přívod vzduchu je dnes standartem a tak nic nebrání použití v interiérech moderních nízkoenergetických, či pasivních domů, kde zapadnou i díky modernímu designu.

Objednejte si peletová kamna HAAS + SOHN se slevou 2000Kč z internetových cen na webu. Kupón má platnost do 1.6.2018 a sleva se sčítá s ostatníma slevama, které budou aktuálně platné.