← zpět na přehled zpráv

Nový kotel, kamna nebo dodavatele pelet vyberte na Infothermě

Kdo se letos v zimě rozhodl změnit systém vytápění, ten by se měl vydat koncem ledna do Ostravy na 26. ročník mezinárodní výstavy Infotherma. Na Výstavišti Černá louka od 21. do 24. ledna budou vystavovat členové Klastru Česká peleta, a tak dostanete možnost vybrat si pohodlně a na jednom místě kotel nebo kamna i dodavatele dřevních pelet. Klastr Česká peleta je odborným partnerem výstavy Infotherma.

Mezinárodní výstava Infortherma se tradičně věnuje vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech. Letos se výstava zabývá i tolik diskutovaným tématem tenčících se zásob fosilních paliv ve světě a v České republice a představuje nejperspektivnější zdroje obnovitelné energie, včetně komfortního a moderního vytápění dřevními peletami. Organizátoři výstavy každoročně mapují technický pokrok v této oblasti a zprostředkovávají setkání mezi odborníky a laickými návštěvníky.

Které členy Klastru Česká peleta najdete na Infothermě? Vystavovat budou:

Rojek, Dům kotlů, Biomac, ABtop, Mayr-Melnhof Pellets Paskov, Ekopaliva Krabica, Evans, DUFA kamna, Atmos, Dakon, Haas+Sohn, CSTfire, Kotlekamna.cz, LING Krnov, OPOP, SWHG, Teco, Testo, Verner SK, Viessmann, Výzkumné energetické centrum VŠB-TU Ostrava.

Výstava je obsazena 340 domácími i zahraničními firmami a institucemi, podívejte se na katalog. Zajímavou novinkou bude také vstupní expozice moderního domu s využitím prvků úsporného bydlení a zdrojů vytápění. Výstava bude otevřena pro návštěvníky 21. ledna 2019 od 9.00 hod.Atmosféru na výstavě Infotherma vám zprostředkuje video reportáž TZB-Info z Infothermy 2018.