← zpět na přehled zpráv

Pelety, brikety, kotle a kamna na veletrhu ForArch 2019

Hlavním tématem jubilejního 30. ročníku veletrhu ForArch je chytré a bezpečné bydlení. Klastr Česká peleta již tradičně připravuje obrovskou výstavní expozici, kde budou k vidění kotle i kamna na dřevní pelety a brikety. Vytápět tedy můžete chytře a komfortně, přitom zdravě a ekologicky. Peletové kotle si plní zásobník automaticky, dají se ovládat přes termostat, SMS nebo online a poskytují absolutní komfort. Peletová kamna navíc váš interiér obohatí o živý oheň. 

Zveme vás na expozici Klastru Česká peleta do Letňan na největší veletrh o vytápění v České republice. Třicátý ročník se koná letos ve dnech 17. až 21. září 2019. Svoje certifikované pelety a brikety, ale taky nejlepší modely kotlů, kamen, krbů i sporáků na pelety vystaví na společném stánku deset členů Klastru (Dakon, OPOP, Ekogalva, Timco + OkoFEN, Pfeifer + Waldera, Verner, DUFA, Hostomský, Biomac, Agromechanika Lhenice).

Přijďte se poradit

Veletrh je ideální příležitostí pro ty, kteří chystají novostavbu, plánují rekonstrukci nebo budou měnit zdroj tepla – tady si mohou srovnat nabídku dodavatelů pelet i výrobců kotlů, konzultovat svou situaci s výrobci i nezávislými odborníky a zvolit nejvhodnější variantu pro svůj dům.

Napište si o lístky zdarma

Chcete-li se přijít podívat, informovat se nebo rovnou vybrat kotel, máme pro vás vstupenku zdarma.  Podmínka je jedna: musíte se přátelit s Tetou Peletou. Jděte na náš facebook Přátelé Tety Pelety a staňte se fanouškem komfortního a zdravého vytápění. Přihlásite se můžete i k odběru našeho zpravodaje. Získáte nejen vstupenku, ale taky pravidelnou dávku zajímavých informací.

Noví i věrní fanoučci Tety Pelety napíšou do zpráv na FB žádost o vstupenky a svůj e-mail, kam lístek zašleme. Sdílejte tuto nabídku se svými přáteli, protože můžete ušetřit 150 Kč.

Kde se stanu fanouškem? -> zde na tomto odkazu